تبلیغات
فرشته مهربانی - روش های برخورد با ۹ مدل شوهر
فرشته مهربانی
هرچیزی که بخوای
صفحه نخست       پست الکترونیک          تماس با ما              ATOM            طراح قالب
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگ


هرچیزی که توبخوای درهرزمینه ای

مدیر وبلاگ :محمدامین نجفی فینی
نظرسنجی
به نظرشمادربازی جمعه پرسپولیس-استقلال چه نتیجه ای رغم خواهدخورد؟
روش های برخورد با ۹ مدل شوهر

 روش های برخورد با ۹ مدل شوهر

مردها وقتی راجع به زن ها و به خصوص همسران خود صحبت می كنند، مدعی هستند كه هیچگاه این موجود ظریف و لطیف را نشناخته اند. حتی اگر زنان در افكار و رفتار و عادت هایشان ساده، صریح و بی غل و غش باشند باز هم مردها دوست دارند دختران حوا را متهم به مرموز بودن و تودار بودن كنند. حتما شما هم این جمله را از بسیاری از مردها شنیده اید كه می گویند: «فقط خدا زن را می شناسد و بس!» در حالی كه زن ها اطلاق صف مرموز بودن را به خودشان بی انصافی می پندارند و عقیده دارند كه در حقیقت این آقایان هستند كه گاه در پشت ماسك های متفاوت پنهان می شوند و باطن خودشان را از خانم ها مخفی نگه می دارند. برای اینكه خانم ها بتوانند شوهران خود را بهتر بشناسند باید در رفتار و كردار آنها دقیق شوند. این دقت باعث می شود كه بتوانند آنها را بیشتر بشناسند و با واقع بینی بیشتر به موارد استثنایی اخلاق شان پی ببرند.

 روش های برخورد با ۹ مدل شوهر

با این 9 راه مچ همسرتان را بگیرید

حتما می خواهید بدانید كه چگونه می توانید به اخلاق شوهرتان پی ببرید و در چه مواردی باید دقت خود را در اخلاق شوهرتان بیشتر كنید. جواب بسیار ساده است هر آدمی در یك موقعیت استثنایی مچش باز می شود و خلق و خوی اصلی اش از پرده ظاهرسازی بیرون می افتد. مردها هم همین طور هستند در لحظات و مواقع خاص چهره اصلی و طبیعی خود را نمایان می سازند و در حقیقت باطن خودشان را آفتابی می كنند. این موقعیت های استثنایی در 9 شرایط به وجود می آید. شاید در نظر اول این موقعیت ها كمتر به چشم بیاید اما مطمئن باشید كه موفق شدن در شناسایی همین 9 موقعیت استثنایی نیز می تواند خیلی به شما كمك كند تا بتوانید شوهر خود را بشناسید و پایه ها و اساس سعادت زندگی مشترك خود را محكم كنید و به ثبات خوشبختی خود اطمینان بیشتری داشته باشید.

1. کی به تو گواهینامه داد؟

فرض كنید در حال رانندگی هستید و شوهرتان در كنار دست شما نشسته است و گاه و بیگاه دستوراتی می دهد كه چه بكنید و چه نكنید و تمام این بایدها و نبایدها به این دلیل است كه به نظر شوهرتان شما راننده خوبی نیستید و نمی دانید چگونه باید در خیابان ها حركت كنید. او از كوچك ترین حركت شما ایراد می گیرد و سعی می كند به شما نحوه صحیح رانندگی را بیاموزد. از آنجا كه نحوه رانندگی خانم ها با آقایان متفاوت است در نتیجه رانندگی شما لحظه به لحظه او را عصبانی تر می كند و لحن حرف هایش تندتر می شود. این عصبانیت تا جایی ادامه پیدا می كند كه تصمیم می گیرد از این لحظه به بعد سكوت كند اما پس از مدتی سكوت، باز از كوره در می رود و فریاد می زند كه «تو هرگز راننده خوبی نمی شوی.» اگر این فرضیات روی رابطه بین شما و همسرتان صدق می كند این موضوع را بدانید كه به طور كلی هنگامی كه شما رانندگی می كنید شوهرتان سعی می كند اعتمادبه نفس تان را بگیرد و خودش هم البته از این قضیه ناراحت می شود.

 روش های برخورد با ۹ مدل شوهر

شوهر شماره یک چگونه مردی است؟

در مورد شخصیت و روحیات چنین مردی كه در اتومبیل بی طاقت و عصبانی می شود باید بگوییم كه مردی است انعطاف ناپذیر، بی گذشت و كاملا متكی به خود. برای او فقط شخص خودش مهم است. او بسیار پرمدعاست و اصولا مرد صبوری نیست و در هیچ موردی از خود انعطاف نشان نمی دهد. بسیار زودرنج است و به راحتی عصبی می شود. البته ویژگی های مثبتی هم دارد و نمی توان او را كسی دانست كه هیچ ویژگی مثبتی ندارد. این مرد دوست دارد كه شما بدون عیب و كامل باشید و به همین دلیل است كه وقتی احساس می كند مرتكب اشتباه شده اید عصبانی می شود و چون روش زندگی خودش را قبول دارد از شما هم انتظار دارد كه مطابق روش او زندگی كنید. همین كه روش زندگی خودش را قبول دارد نشان می دهد كه از زندگی اش با شما راضی است. یادتان باشد كه این فریادهای او تنها به این دلیل است كه شما برایش اهمیت دارید و اگر علاقه ای به شما نداشته باشد كاری هم به كارهای شما ندارد.

روش برخورد با شوهر شماره یك

شما در مقابل چنین همسری 3 راهکار دارید كه انجام دادن آنها رابطه تان را شیرین تر خواهد كرد:

در مقابل رفتار و لحن تند همسرتان از خودتان گذشت نشان دهید نه اینكه حرف های او را نشنیده بگیرید چون این كار او را عصبانی تر خواهد كرد. بالعكس باید سعی كنید حرف های او را گوش دهید و در مقابل عصبانیتش، عصبانی نشوید. این كار باعث می شود اعتمادبه نفس شوهرتان بیشتر شود و اگر اعتمادبه نفس او افزایش یابد مطمئن باشید كه در مقابل شما هم كاری می كند كه بیشتر از او راضی باشید و بالطبع اعتمادبه نفس تان هم بیشتر خواهد شد.

سعی كنید شوهرتان را متقاعد كنید كه همان قدر كه وجودش برای خودش اهمیت دارد برای شما نیز مهم است. بهترین روش برای این كار این است كه به او خوب گوش كنید و اگر به نظرتان حرف هایش درست و منطقی است آنها را بپذیرید و اگر متوجه شدید كه سخنی غیرمنطقی می گوید طوری وانمود كنید كه حرف های او را پذیرفته اید تا در یك فرصت مناسب كه او عصبانی نیست با او در این مورد صحبت كنید.

اگر رانندگی كردن شما او را عصبانی می كند به راحتی می توانید در حضور او رانندگی نكنید و مواقعی كه با هم سوار اتومبیل می شوید رانندگی را به او محول كنید. شاید به نظرتان این كار پاك كردن صورت مسئله باشد اما اگر با رعایت موارد فوق به نتیجه مطلوب نرسیدید این تنها راه حل شما در مقابل عصبانیت اوست.

2. بچه رو اینقدر لوس نکن!

اگر شما از آن دسته خانم هایی هستید كه حامی سفت و سخت بچه ها هستند و سعی می كنند كه خطاها و گناهان كوچك بچه ها را ببخشند و با آنها به طور ملایم رفتار می كنند اما در مقابل، شوهرتان معتقد است باید با كودك واقع بین و جدی رفتار كرد و دوست ندارد كه بچه شما لوس و ننر بار بیاید و فكر می كند كه پدر و مادر باید در مقابل بچه باجذبه و نظامند رفتار كنند تا آنها بی تربیت و لوس بار نیایند، این یعنی شوهر شما از نوع شماره 2 است.

 روش های برخورد با ۹ مدل شوهر

شوهر شماره 2 چگونه مردی است؟

مردی است كه می خواهد در رفتارش درستكار باشد و پدری است كه به فرزندانش علاقه مند است. به آینده آنها با وسواس و دقت می اندیشد و مایل است كه كودك در موقع لزوم تنبیه شود و هنگامی كه كار درست و خوبی انجام می دهد مورد تشویق قرار گیرد. این مردها پررنگ ترین ویژگی شان پدر بودن شان است و به دلیل اینكه اصولا خودشان مردهای بسیار منظم و مرتبی هستند در مقابل فرزندان شان هم دوست دارند با نظم برخورد كنند. این نكته را به یاد داشته باشید كه هدف آنها مخالفت با شما نیست اما چون آینده فرزندان شان برایشان مهم است سعی می كنند با نظارت هایشان آینده آنها را بیمه كنند و این سختگیری هایشان را به نفع آنها می دانند.

روش برخورد با شوهر شماره 2

در این مواقع به هیچ عنوان نباید طرف فرزندتان را بگیرید چون با این كارتان باعث می شوید كه اولا مخالفت همسرتان با شما بیشتر شود و در ثانی فرزندتان از پدرش به علت سختگیری هایش فراری شود و از همه مهم تر اینكه به كارهای اشتباهش ادامه می دهد چون دیگر ترسی از پدر خود ندارد و مطمئن است كه شما از او طرفداری خواهید كرد. سعی كنید همیشه طرف همسرتان را بگیرید و با این كار به او نشان دهید كه مرد قابل اعتمادی است و نظریات او را قبول دارید.

در چنین شرایطی خودتان را جای همسرتان بگذارید و تصور كنید كه اگر عكس این قضیه رخ داده بود شما چه انتظاری از همسرتان داشتید. بنابراین سعی كنید روحیات شوهرتان را بهتر درك كنید. مطمئن باشید كه این روش برخورد به نفع سعادت خودتان و فرزندان تان خواهد بود. اگر در این مواقع كودكتان ناراحت شد سعی كنید او را متقاعد كنید كه پدرش صلاح او را می خواهد و به او گوشزد كنید كه پدرش چقدر او را دوست دارد.

3. اینکه من می گم را بپوش

همه آراستگی را دوست دارند و سعی می كنند كه جزو افراد آراسته باشند و مطمئنا هم دوست دارند همسرشان نیز خوش لباس باشد. اما این ویژگی از نظر مردها با تبعیت از مد، خیلی متفاوت است. آنها دوست ندارند همسرشان از مد تبعیت كند بلكه دوست دارند همسرشان مطابق میل آنها لباس بپوشد. اما در این بین بعضی از مردان هستند كه این علایق شان را در نوع لباس پوشیدن به همسرشان تحمیل می كنند و اجازه نمی دهند كه او مطابق میل خودش لباس بپوشد. هنگام خرید لباس با همسرشان همراه می شوند و در خرید كردن او هم دخالت می كنند اینطور مردها را شوهر شماره 3 نامگذاری كردیم.

 روش های برخورد با ۹ مدل شوهر

شوهر شماره 3 چگونه مردی است؟

بدون برو برگرد مردی خودخواه است و تمایل زیادی دارد كه افكار و سلیقه اش را به دیگران و به خصوص شما تحمیل كند. بی اعتمادی و كمی بدبینی از صفات بارز اوست. او دوست ندارد كه همسرش مركز توجه دیگران باشد و این موضوع برایش با مرتب بودن تفاوت دارد. البته در شرایطی هم ممكن است او مردی باشد كه سلیقه شما در خرید لباس را قبول ندارد. این اظهارنظرهای او دلیلی محكم بر این است كه شما را دوست دارد و نمی خواهد كه شما را از دست بدهد. در چنین مواقعی ممكن است او نام خودش را غیرتی بگذارد.

روش برخورد با شوهر شماره 3:

همسرتان دشمن شما نیست

یادتان باشد كه هیچ وقت از مد تبعیت نكنید. چه همسر شما این كار را دوست داشته باشد چه نه. اولین قدم برای مرتب بودن تبعیت نكردن از مد است در صورتی كه خیلی ها گمان می كنند كه داشتن این ویژگی پیروی كردن از مدهای روز است اما اصل قضیه چیز دیگری است. شاید بارها شده كه پوشش شخصی از نظر شما از مد افتاده باشد. در این مواقع پیش خودتان اولین جمله ای كه می گویید این است كه «چقدر خزه؟» و این حقیقت را هم حتما قبول دارید كه مد روز به روز عوض می شود بنابراین آنچه دیروز مد بود امروز دمده است.

از آنجا كه یكی از دلایل بروز چنین مشكلاتی بی اعتمادی و كمی هم بدبینی است این وظیفه شماست كه سعی كنید بیش از پیش حس اعتماد او را به خود جلب و او را متقاعد كنید كه افكارش درست نیست و شما برای جلب توجه لباسی را انتخاب نمی كنید.

شما باید سعی كنید كه مطابق میل همسرتان لباس بپوشید. اگر او از مدل خاصی خوشش می آید باید شما برای رضایت او سلیقه اش را در نظر بگیرید، همان طور كه انتظار دارید شوهرتان طوری لباس بپوشد كه شما دوست دارید پس او نیز می تواند چنین توقعی از شما داشته باشد. بنابراین او را به دلیل داشتن این توقع سرزنش نكنید.

4. آروم تر باش

این دسته از مردان دوست ندارند كه در اماكن عمومی با صدای بلند صحبت كنید یا طوری حرف بزنید و بخندید كه دیگران صدای شما را بشنوند. اینها از بگومگو و بحث كردن در اماكن عمومی مثل رستوران خوش شان نمی آید و عصبانی می شوند. و اگر شما باز هم ناخواسته با صدای بلند جواب همین سؤال او را بدهید به سرعت عصبانی می شوند. اینها شوهرهای شماره 4 هستند.

 روش های برخورد با ۹ مدل شوهر

شوهر شماره 4 چگونه مردی است؟

از ویژگی ها و صفات بارز او این است كه به آرامش و سكوت علاقه مند است و از شایعه پردازی، فاش كردن اسرار به شدت گریزان. به آزادی و آرامش دیگران هم علاقه مند است و نمی خواهد به هیچ وجه باعث ناراحتی كسی بشود. احترام گذاشتن او به قواعد، آداب و سنت های اجتماعی قابل توجه است و روی هم رفته می توان او را مردی اجتماعی و مردمدار دانست. او از آن دسته از آدم هایی است كه مدام به این قضیه می اندیشد كه دیگران در مورد او چگونه فكر می كنند و نگران این است كه مبادا آبروریزی شود. به طور كلی حرف مردم برایش خیلی اهمیت دارد.

روش برخورد با شوهر شماره 4

با چنین شوهری خیلی راحت می شود مدارا كرد و كنار آمد. تنها كافی است كه به اعتقادات و علایق او احترام بگذارید. اگر دوست ندارد كه شما در اماكن عمومی با صدای بلند صحبت كنید سعی كنید این عادت را در خود از بین ببرید. شما به راحتی می توانید با كمی تمرین یاد بگیرید كه آهسته صحبت كنید. رعایت این قبیل موارد می تواند كمك بزرگی به شما و رابطه تان با شوهرتان كند. اولین تمرین برای فائق آمدن بر این قبیل مشكلات این است كه وقتی تلویزیون تماشا می كنید یا به یك آهنگ گوش می دهید صدای آن را كم كنید تا بتوانید به این صدای پایین عادت كنید. قدم دوم هم این است كه از دوستان و سایر اعضای خانواده بخواهید كه هر وقت متوجه شدند با صدای بلند حرف می زنید گوشزد كنند كه صدایتان را پایین بیاورید. یادتان باشد كه وقتی با صدای بلند صحبت می كنید جو گفت وگو تنش زا می شود و كسانی كه از دور شما را نگاه می كنند ممكن است تصور كنند كه در حال دعوا كردن هستید.

5. چرا اینقدر با تلفن صحبت می كنی؟

اینها همسرانی هستند که هنگامی كه شما را در حال تلفن زدن و مشغول درددل كردن و حرف زدن می بینند ناراحت می شوند به خصوص وقتی احساس می كنند كه حرف های بی اهمیت می زنید و برای وقت گذرانی مشغول حرف زدن با تلفن هستید یا در مواقعی كه گمان می كنند صحبت های تلفنی تان منحصربه بدگویی و شایعه پردازی یا غیبت كردن است،نمی توانند تحمل كنند که همسر شان به این ترتیب وقت گذرانی كند. به همین دلیل خیلی زود نظر خود را بیان کرده و مخالفت خود را با انتقاد نشان می دهند.

 روش های برخورد با ۹ مدل شوهر

شوهر شماره 5 چگونه مردی است؟

می توان او را مردی دقیق و دلسوز دانست كه قدر تک تک ساعات عمر خود را می داند. كسی كه برای زندگی اش و تك تك لحظه های آن برنامه ریزی دارد و دوست ندارد از برنامه خود عقب باشد؛ او مردی است كه از هر لحظه زندگی خود لذت می برد. او مثبت بودن و موثر بودن را دوست دارد. از همه مهم تر اینكه همان قدر كه به زندگی خودش فكر می كند و برای آن برنامه ریزی دارد بالطبع برای شما هم نگران است و دوست ندارد وقت خود را با مسائل بی ارزش تلف كنید.

روش برخورد با شوهر شماره 5:

شما باید طوری رفتار كنید كه نشان دهید كه با او هم فكر هستید. باید برای ارضای حس مسئولیت او خودتان را زنی زرنگ و كاردان معرفی كنید و به او این اطمینان را بدهید كه شما هم مثل او برای زندگی تان برنامه ریزی دارید و وقت خود را با كارهای بیهوده هدر نمی دهید. حتی المقدور سعی كنید در حضور شوهرتان پای تلویزیون و تلفن ننشینید و اوقات بیكاری تان را هم اگر پیش شوهرتان هستید با یك برنامه مفرح و شاد بگذرانید. به طور خلاصه باید طوری رفتار كنید كه به او نشان دهید كه زندگی مشترك تان برای شما اهمیت زیادی دارد و اصلا نسبت به خواسته های او بی تفاوت نباشید این بی تفاوتی باعث می شود او نسبت به شما و كارهایی كه انجام می دهید حساس تر شود.

6. در جمع خودت رو کنترل کن

شوهری كه دوست ندارد شما در مقابل دیگران به او ابراز علاقه كنید و از اینكه مقابل دیگران رفتار خیلی صمیمی و خودمانی با او داشته باشید ناراحت می شود و ترجیح می دهد در جمع رفتاری متعادل داشته باشید.

 روش های برخورد با ۹ مدل شوهر

شوهر شماره 6 چگونه مردی است؟

مردی خجالتی و تا حد زیادی پایبند به اصول اخلاقی است و از همسرش توقع وقار و سنگینی زیادی دارد. اساسا دوست ندارد كه دیگران را در محیط صمیمی زندگی خودش راه بدهد. ابراز علاقه او تنها به هنگام تنهایی است چون عشق بین زن و شوهر را یك موضوع كاملا خصوصی به حساب می آورد و از شما هم همین انتظار را دارد و توقع دارد با مراعات حال او و حفظ حریم خصوصی تان رفتار کنید.

روش برخورد با شوهر شماره 6:

به طور كلی این نكته را به یاد داشته باشید كه هرچند ابراز علاقه به همسر از مسائلی است كه باید صد درصد به آن توجه كرد اما اصولا این كار در جمع و در حضور افراد خارج از خانواده تان كار اشتباهی است. آنچه شما باید در خارج از محیط خانه رعایت كنید توجه كردن به شوهرتان و احترام گذاشتن به اوست. شما نباید اینها را با صمیمیت و ابراز علاقه اشتباه بگیرید. اصول اخلاقی حكم می كند كه روابط داخل منزل تان با روابط خارج از منزل تان تفاوت داشته باشد. البته این نكته را هم به یاد داشته باشید كه محترمانه رفتار كردن و احترام گذاشتن به یكدیگر هرگز به این معنی نیست كه برخوردتان با شوهرتان خشك و رسمی باشد.

7. بهم بگو چقدر خرج کردی

شوهری كه مدام از شما صورت خرج های روزانه تان را می خواهد البته نه به این دلیل كه به شما اعتماد ندارد بلكه به این علت كه به دقت و نظم علاقه مند بوده و دوست دارد هرچیزی با حساب و كتاب پیش برود. او می خواهد هر پولی در راه درست و صحیح خرج شود و این كنترل كردن خرج خانه شما را ناراحت كرده و عذاب می دهد.

 روش های برخورد با ۹ مدل شوهر

شوهر شماره 7 چگونه مردی است؟

این رفتار با وجودی كه ممكن است به غلط به خست تعبیر شود اما به هیچ وجه ربطی به خسیس بودن شوهرتان ندارد بلكه نشان دهنده شخصیت دقیق اوست. او به لزوم تنظیم یك بودجه دقیق واقف است و از اینكه زندگی اش حساب و كتاب داشته باشد لذت می برد. البته ممكن است در بعضی موارد این روحیه باعث ناراحتی شما شود ولی دقت كنید كه دقیق بودن در امور اقتصادی منزل یك حسن است نه یك عیب. اگر شوهر شما مرد خسیسی بود تمام خرج و مخارج را خودش در دست می گرفت و به شما اجازه خرید نمی داد. در صورتی كه شوهر شما اینگونه نیست.

روش برخورد با شوهر شماره 7:

بهتر است با دقت بیشتری به كارهای او و حرف هایش توجه كنید چون در این صورت متوجه می شوید كه حق با اوست. بهتر است با دقتی كه از خود نشان می دهید به او این اطمینان را بدهید كه همه چیز در زندگی روزانه شما حساب و كتاب دارد و بدون این حساب و كتاب ها خرج نمی كنید و خودتان مواظب همه چیز هستید. به طور كلی بهتر است با او همراه شوید تا زندگی بهتری را برای خودتان و همسرتان فراهم كنید. فراموش نكنید شما با كمی اقتصادی فكر كردن می توانید هم كمك خرج خانه باشید و هم پس انداز خوبی را برای زندگی مشترك تان فراهم كنید.

8. بریم سینما؟

شوهری كه همیشه آماده است كه نظر خود را درباره كتاب یا مجله ای كه می خو اهید بخرید ابراز كند و در ضمن شما را تشویق به دیدن یك فیلم سینمایی یا تئاتر می كند و اگر به خواسته او اهمیت ندهید عصبانی می شود و قهر می كند. او طوری رفتار می كند كه شما متوجه این رفتار او بشوید و برای جبران دلخوری كاری را كه به شما پیشنهاد داده انجام دهید. خلاصه اینكه به هر روشی سعی می كند شما را راضی كند كه پیشنهاد او را بپذیرید و البته بعد از انجام دادن كار پیشنهادی او باید از این انتخاب هم راضی باشید و از او تشكر و قدردانی كنید.

 روش های برخورد با ۹ مدل شوهر

شوهر شماره 8 چگونه مردی است؟

همسرتان مردی است كه در مقابل شما احساس برتری زیادی می كند و به نحوی سعی دارد به اصطلاح شما را با خود هم سطح كند. عقاید او هرچند هم قابل قبول باشد می تواند مورد پسند شما واقع نشود و چون شوهرتان در ابراز عقاید خود مصر است این برخورد می تواند زمینه یك بگومگو و عدم رضایت شود. اما این نكته را در نظر داشته باشید كه او مرد لجوجی است و تا حد بسیار زیادی سماجت دارد و تا به اهدافش نرسد آن را رها نمی كند و به قول معروف اگر در بسته باشد از پنجره وارد می شود.

روش برخورد با شوهر شماره 8:

كنار آمدن با چنین اشخاصی سخت ترین كار است چون نه می توانید او را قانع كنید و نه می توانید به او بی اهمیت باشید. از طرفی هم دوست ندارید پیشنهادهای او را بپذیرید. بنابراین راهی وجود ندارد جز اینكه در مقابل چنین افرادی بسوزید و بسازید. فكر اینكه بتوانید او را از این اخلاق بد آگاه كنید را از سرتان بیرون كنید. بهتر است با پذیرفتن انتخاب های او زندگی را برای خودتان و شوهرتان شیرین كنید.

9. وقت شناس باش دیگه!

اگر با هم در محلی قرار ملاقات گذاشته اید و شما كمی دیر برسید او عصبانی و ناراحت می شود و به هیچ عنوان حاضر نیست دلایل عذرخواهی شما را بپذیرد و صد درصد شما را مقصر می داند همیشه به جان شما نق می زند كه وقت شناس نیستید و برای وقت او ارزشی قائل نیستید و... و هر مسئله ای كه پیش می آید این قضایا را یادآوری می كند.

 روش های برخورد با ۹ مدل شوهر

شوهر شماره 9 چگونه مردی است؟

روی هم رفته او مرد خوش اخلاقی نیست؛ لجوج، یكدنده و بی منطق است. البته این یك مورد كوچك است اما اگر این عدم تفاهم در موارد مهم تری بروز كرد می تواند زندگی شما را تلخ كند. او عادت دارد كه كوچك ترین و كم اهمیت ترین مسائل را بزرگ كند و در تمام مشكلات پیش آمده شما را مقصر بداند و بدون گوش دادن به دلایل و حرف های شما در موردتان قضاوت می كند و از همه بدتر اینكه هیچ وقت اینها را فراموش نمی كند و به قول معروف كینه شتری است.

روش برخورد با شوهر شماره 9:

بهتر است با بحث و گفت وگوهای دوستانه او را متقاعد كنید كه همیشه برای مشكل یا اتفاقی دلیل منطقی و قابل قبول وجود دارد و اگر شما دیر به قرار ملاقات تان رسیده اید حتما دلیل قانع كننده ای داشته اید. به او یادآوری كنید كه دوست نداشته اید كه دیر برسید و او را منتظر بگذارید. در ضمن به او بفهمانید كه شما هیچ دشمنی به خصوصی با او ندارید بلكه كاملا بالعكس مایل هستید كه در كنار او احساس خوشبختی، امنیت و آرامش كنید. یادتان باشد در چنین شرایطی نباید به این دعواهای به اصطلاح زرگری دامن بزنید بلكه در این شرایط باید او را آرام كنید.

نوع مطلب : اطلاعات عمومی، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
          
چهارشنبه 18 بهمن 1391
پنجشنبه 15 آذر 1397 06:29 ق.ظ

Nicely put. Thanks a lot.
import cialis cialis kaufen cialis 30 day sample compare prices cialis uk cialis prices in england cialis dosage cialis wir preise weblink price cialis rezeptfrei cialis apotheke cialis free trial
چهارشنبه 14 آذر 1397 12:00 ب.ظ

You actually stated it effectively!
buy cialis cheap 10 mg cialis great britain generic cialis pill online generico cialis mexico cialis generique 5 mg viagra cialis levitra cialis sans ordonnance where to buy cialis in ontario chinese cialis 50 mg cialis farmacias guadalajara
سه شنبه 13 آذر 1397 01:34 ب.ظ

You've made the point.
cialis 5 mg buy cialis side effects dangers rx cialis para comprar import cialis how does cialis work cialis en mexico precio cialis generico generic cialis at walmart buy original cialis how much does a cialis cost
دوشنبه 12 آذر 1397 01:05 ب.ظ

Cheers, A lot of data.

cialis 05 cialis 5 mg para diabeticos safe site to buy cialis online cialis price in bangalore warnings for cialis dose size of cialis cialis 5 mg effetti collateral cialis dosage recommendations we recommend cheapest cialis cialis generico
یکشنبه 11 آذر 1397 12:45 ب.ظ

Fine info. Kudos.
safe site to buy cialis online cialis side effects trusted tabled cialis softabs purchasing cialis on the internet we recommend cheapest cialis legalidad de comprar cialis cialis para que sirve acheter du cialis a geneve venta de cialis canada click here take cialis
شنبه 10 آذر 1397 12:42 ب.ظ

Thanks, I enjoy it.
how to buy cialis online usa cialis generic tadalafil buy canadian drugs generic cialis cialis pills price each warnings for cialis generico cialis mexico online cialis cialis generico milano order generic cialis online buy cialis online legal
جمعه 9 آذر 1397 02:04 ق.ظ

Reliable stuff. Many thanks!
we like it cialis price price cialis wal mart pharmacy cialis online buy cialis online nz cialis from canada cialis generika in deutschland kaufen generic cialis levitra click now buy cialis brand il cialis quanto costa acheter cialis meilleur pri
چهارشنبه 7 آذر 1397 02:02 ب.ظ

Helpful advice. Kudos.
cialis rezeptfrei sterreich cialis therapie cialis soft tabs for sale purchasing cialis on the internet fast cialis online cialis 50 mg soft tab cialis lilly tadalafi achat cialis en suisse cialis generic ou trouver cialis sur le net
پنجشنبه 19 مهر 1397 10:24 ق.ظ

Really quite a lot of valuable data.
buy 10 mg levitra levitra 10 mg prezzo generic levitra levitra 20mg buy 10 mg levitra levitra levitra 10 mg prezzo buy levitra 10mg levitra 20 mg cheap 20mg levitra
سه شنبه 10 مهر 1397 06:34 ق.ظ

Cheers, Loads of facts!

tadalafilo where do you buy cialis online prescriptions cialis viagra vs cialis vs levitra canadian drugs generic cialis price cialis best purchasing cialis on the internet cialis usa cost low dose cialis blood pressure tadalafil 10 mg
یکشنبه 8 مهر 1397 03:58 ق.ظ

Thank you! I appreciate it.
free cialis cialis bula deutschland cialis online cialis 20 mg cost cialis cuantos mg hay cialis qualitat generic cialis levitra i recommend cialis generico cialis online nederland generic cialis at the pharmacy
شنبه 7 مهر 1397 12:56 ق.ظ

You said it adequately..
how much does a cialis cost precios cialis peru tadalafil generic precios cialis peru cialis generico cialis dosage cialis alternative buying cialis overnight cialis savings card what is cialis
شنبه 31 شهریور 1397 05:48 ب.ظ

Nicely put. Thank you.
canada online pharmacy canada rx buy viagra usa canadian drug pharmacy canada plus order canadian prescriptions online discount canadian pharmacies canadian prescriptions online trust pharmacy canada online pharmacies legitimate
پنجشنبه 15 شهریور 1397 04:52 ق.ظ

You definitely made the point.
cialis generic availability cialis 5mg billiger interactions for cialis get cheap cialis cialis bula overnight cialis tadalafil sublingual cialis online rx cialis para comprar buying cialis in colombia miglior cialis generico
دوشنبه 12 شهریور 1397 08:51 ب.ظ

You said it very well.!
click here cialis daily uk purchase once a day cialis cialis 30 day trial coupon acheter cialis kamagra ou trouver cialis sur le net precios de cialis generico cialis for sale south africa cialis tablets for sale tadalafilo we choice free trial of cialis
یکشنبه 11 شهریور 1397 01:16 ب.ظ

Superb information. Many thanks.
acheter cialis kamagra best generic drugs cialis cost of cialis per pill cialis kamagra levitra tarif cialis france buying brand cialis online cialis canadian drugs buy cialis sample pack cialis reviews sublingual cialis online
دوشنبه 22 مرداد 1397 12:24 ب.ظ

Valuable data. Thank you!
compare prices cialis uk click now cialis from canada prescription doctor cialis if a woman takes a mans cialis buy name brand cialis on line cialis usa cost 200 cialis coupon cialis wir preise cialis in sconto are there generic cialis
پنجشنبه 20 اردیبهشت 1397 04:49 ق.ظ

You have made your point very well..
cialis for bph price cialis wal mart pharmacy cialis rckenschmerzen cialis generique 5 mg buy cialis online legal cialis manufacturer coupon cialis patentablauf in deutschland legalidad de comprar cialis cialis patent expiration side effects for cialis
جمعه 7 اردیبهشت 1397 07:47 ب.ظ

Many thanks! I enjoy this!
cialis side effects cialis generico in farmacia comprar cialis navarr cialis online deutschland tadalafil 5mg cialis venta a domicilio how much does a cialis cost cialis 5 mg para diabeticos cheap cialis generico cialis mexico
سه شنبه 4 اردیبهشت 1397 05:55 ق.ظ

Beneficial content. Thanks!
buy viagra superdrug buy viagra nz buy viagra is it safe to buy viagra online price on viagra buy viagra online now cheap online pharmacy uk how to buy cheap viagra viagra in pharmacy uk online viagra
جمعه 17 فروردین 1397 09:35 ب.ظ

Useful postings. With thanks!
cialis prezzo in linea basso calis cialis generico milano cialis daily cialis dosage amounts cialis price thailand cialis manufacturer coupon cialis for daily use cialis great britain we like it cialis soft gel
دوشنبه 28 اسفند 1396 01:08 ق.ظ

Amazing write ups. Thank you!
buy cialis uk no prescription purchase once a day cialis cialis for sale in europa can i take cialis and ecstasy cialis farmacias guadalajara cilas cialis online canada discount drugs cialis cialis mit grapefruitsaft cialis dosage recommendations
چهارشنبه 19 مهر 1396 04:22 ق.ظ
ممنون از اینکه تجربه تون رو با ما به اشتراک گذاشتید دوست عزیز.
سلامت باشید.
سه شنبه 14 شهریور 1396 10:09 ق.ظ
I love what you guys are usually up too. Such clever
work and reporting! Keep up the great works guys I've included
you guys to our blogroll.
دوشنبه 21 فروردین 1396 08:49 ق.ظ
Awesome blog you have here but I was curious about if you knew of any
message boards that cover the same topics discussed here?
I'd really like to be a part of community where I can get opinions from other
knowledgeable people that share the same interest. If you have any suggestions,
please let me know. Bless you!
دوشنبه 27 مرداد 1393 06:35 ب.ظ
چکار کنم که همسرم با من با محبت و مهربانی رفتار کنم
محمدامین نجفی فینیمگه چجوریه؟
چهارشنبه 18 بهمن 1391 01:51 ب.ظ

دوست عزیزم سلام......
از وبلاگت بازدید کردم فوق العاده بود.
یه پیشنهاد واسه این که بازدیدت بیشتر از این بشه دارم وبلاگتا اینجا ثبت کن مینینی که چقدر تاثیر داره.
یه بار امتهان کن.
donyaham.mihanblog.com
منتظرتم
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر

صفحات جانبی
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی