تبلیغات
فرشته مهربانی - پگاه آهنگرانی آزاد شد، وفامهر به زودی آزاد می شود
فرشته مهربانی
هرچیزی که بخوای
صفحه نخست       پست الکترونیک          تماس با ما              ATOM            طراح قالب
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگ


هرچیزی که توبخوای درهرزمینه ای

مدیر وبلاگ :محمدامین نجفی فینی
نظرسنجی
به نظرشمادربازی جمعه پرسپولیس-استقلال چه نتیجه ای رغم خواهدخورد؟
پگاه آهنگرانی آزاد شد، وفامهر به زودی آزاد می شود

 

 پگاه آهنگرانی آزاد شد، وفامهر به زودی آزاد می شود

 

نظارت و ارزشیابی گفت: همانطور كه قبلا هم توضیح دادم این چند روز مشغول پیگیری بازداشت سینماگرانی بودم كه به دلایل غیرسینمایی بازداشت شدند. و این كار را درسكوت خبری انجام دادم. اما به دلیل فضایی كه ایجاد شد مجبور شدم بخشی از كارها را رسانه ای كنم.

وی در ادامه نوید آزادی دو هنرمند سینمای كشور را داد و گفت: با تعامل خوبی كه نهادهای ذیربط دارند پگاه آهنگرانی آزاد شد و امیدوارم در پی آزادی آهنگرانی امشب مرضیه وفامهر نیز آزاد شود.

سجادپور درباره اظهارنظر عصر امروز جمال شورجه در انتقاد از برخورد جشنواره پلیس با وی پیرامون مشكلات مالی وی در دوره های گذشته جشنواره بر اساس شنیده هایش و برخی شایعات، توضیح داد: من در این مورد هیچ اظهار نظری نمی كنم. من به دلیل مشغله كاری كه داشتم نتوانستم آقای شورجه را ببینم و ایشان هم گرفتار بودند. صحبت های ایشان را هم به دلیل جلسه طولانی بازبینی نخواندم و به همین دلیل موضعی نمی توانم بگیرم.

در حالی كه جواد شمقدری معاون امور سینمایی و علیرضا سجادپور مدیر كل اداره نظارت و ارزشیابی معاونت سینمایی امروز به طور رسمی از تلاش سجادپور برای آزادی پگاه آهنگرانی و مرضیه وفامهر خبر دادند، عصر امروز جمال شورجه در جمع خبرنگاران در حاشیه رونمایی از نسخه سینمایی سریال «یوسف پیامبر»، با نگاهی گلایه آمیز از برخی رفتار انتظامی و با اشاره به شنیده ها و شایعات رسانه ای گفت: شنیده ام مشكل آقای سجادپور به زمانی مربوط است كه وی دبیر جشنواره پلیس بوده و نیروی انتظامی در ایجاد پرونده حقوقی برای مدیركل نظارت و ارزشیابی معاونت سینمایی بی انصافی كرده. او از مدیران موفق فرهنگی است و متاسفانه ایجاد این مشكل برای او موجب شایعه پراكنی های و هتك حرمت های بسیاری در داخل و خارج از كشور شد.

او همچنین با انتقاد از تكرار برخی حركت ها علیه «یوسف پیامبر»، چنین رفتاری را علیه كسانی كه كار فرهنگی انجام می دهند، رفتاری شیطانی دانست.

شورجه با انتقاد از این جریان ضمن بیان این كه در كشور ما هر كس می تواند یك تمبر باطل كرده و با یك حكم جلب، مرا از خانه ببرد، گفت: شكایت از یك فرد عادی با شكایت از شخص حقیقی یا هنرمند تفاوت دارد..... / خبرگزارى فارس 


صفحات جانبی
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی